Bir kadının, bir erkeklerle mutlu ve uyumlu bir ilişki kurması kimiz vakit biraz zor olabilir, zira bilinen bir takım yanlış yada modası geçmiş fikirler biz kadınları zor vaziyetlere sokarak,  kendimizi yanlış tanıtmamıza neden olabilmektedir.

Bilhassa anne, abla yada teyze gibi yakınlarımızın bizlere aman kızım şöyle yap, böyle yap gibi telkinlerini uygulayarak veya film yada moda programlarının telkinlerini izleyerek,  erkekler tarafından alaka çekici olmaya çalışırken aslında istediğimiz şeylerden uzaklaşabilmekteyiz.

Sihirli Kadın sitesi olarak  erkeklerin kadınlar nasıl göründüğünde etkilendikleri ile ilgili yanlış bilinenleri sizinle paylaşmaya ve son zamanlarda erkeklerin alakasını çeken kadın profillerini ve karakterlerini sizi bilgilendirmeye karar verdik.

“Erkek nasıl kadınlardan hoşlanır ?” ile ilgili yapılan 7 hata ve olması gerekenler;

  • Kıyafetler ile kadınlığını öne çıkarmak

Bir erkeğin dikkatini çekmeye çalışırken, genelde  kızlar en seksi kıyafetleri seçerler: iddialı göğüs dekolteleri, mini etekler, parlak renkler ve vücut hatlarını olabildiğince gösteren dar giysiler.

1503827000 59 erkekleri etkilemek icin yapilan 7 hata - “Erkek nasıl kadınlardan hoşlanır ?”

Olması şart olan: Şayet yalnızca bir cinsel obje olmak istemiyorsanız ve sahiden zarifliğinizi göstererek düşündüğünüz erkeği etkilemek istiyorsanız, kıyafetlerinizdeki cinsellik düzeyi daha zarif ve kadınımsı teferruatlar ilave ederek azaltmalısınız. Seksi bir mini etek açıkça karışınızdaki erkekte cinsel arzuyu uyandırır, ancak bu bir erkeğin çok uzun müddet birliktelik yaşamak isteyeceği bir kadın imajı çizmez.

Tabi ki özel vakitlerde o bayıldığımız minilerimizi ve derin dekolteli giysilerimizi giyebiliriz. Fakat her an olmamalı…

  • Manken gibi görünen kadınlar

Bir çok kadın moda sayfalarında yada şovlarında izledikleri kadınlara benzeyebilmek için ölüm perhizi yapıyor, bıçak altına yatarak aslında hiç de ihtiyacı olmasa dahi o model kızlara benzeyebilmek için türlü acılar çekiyor. Bu şekilde bir çok kadın değişik olmaya çalışırken çevrede bir çok 1 kadına benzemeye çalışan ve biraz andıran binlerce kadın oluyor. Kısaca güzel kadın gibi görünseler dahi özel başka bir deyişle özgün görüntülü kadın olmaktan çıkıyorlar.

1503827000 957 erkekleri etkilemek icin yapilan 7 hata - “Erkek nasıl kadınlardan hoşlanır ?”

Olması şart olan: Açıkçası erkeklerin cazip buldukları ilk şey, evet  güzel görünen  bir kadındır. Ancak güzellik derken bir not ilave edelim;  güzel dediğimiz şey aslında bakımlı kadındır. Güzel saçları, parlayan sıhhatli bir cildi olan ve iyi giyinen bir kadın tüm erkeklerin dikkatini çeker. Bir erkek, güzelliğine nasıl bakacağını bilen ve ferdi  fizyolojik özelliklerini kabul ederek ve körü körüne moda standartları kopyalamayan ve kendi güzelliklerine sadık kalmayı bilen bir kadını seviyor.

  • Finansal bağımlılık yada aşırı finansal bağımsızlık

Bir ilişki başladığında kadınların bazıları erkek karşısında para ile ilgili  aşırı teslimiyetçi olurlar bazılarıda tam aksine tam manası ile bağımsız olmayı seçenek eder ve yalnızca kendilerine yönelik bir finansal davranış içerisinde bulunmayı seçenek ederler.

1503827000 214 erkekleri etkilemek icin yapilan 7 hata - “Erkek nasıl kadınlardan hoşlanır ?”

Olması şart olan: İki insan birbirini sevip, güvenip yardım ettiğinde ve desteği kabul etmekten rahatsızlık duymadığı vakit mutlu ve huzurlu bir ilişki kurabilirler. Elbette, erkekler sevdiklerini savunmak ve onlara yardım etmek isterler, ancak son zamanlarda bir kadının kesinlikle bağımsız bir finans tasarısı olması gerekir. Parasal vaziyeti olmayan kadınlar erkeklerin sahiplenme duygularını beslediği için  ilk başlarda şirin görünür, ancak erkekler bir müddet sonra çalışmayan kendi gelirlerine sahip olmayan kadınlara karşı alaka kaybediyor. Ayrı olarak finansal bağımlılık içerisinde bulunduğunuz bir insanla sıhhatli bir ilişki dinamiği kurmanız …

  • Kendini karşısındaki adama adamak

Kimi kadınlar bir erkekler ilişkiye başladıklarında yada izdivaç ettiklerinde  kendi hayatlarını tamamiyle unutur ve ehemmiyetli olanını karşılarında ki adamı evrenin merkezi haline getirirler. Bu adanmışlığın tam olarak erkekleri en çok cezbeden  şey olduğunu düşünürler  Bu vaziyet başlarda hemen hemen  tüm erkeklerin hoşuna gitse de zaman içerisinde karşılarındaki kadınlara ilgilerini yitiriyorlar.

1503827000 658 erkekleri etkilemek icin yapilan 7 hata - “Erkek nasıl kadınlardan hoşlanır ?”

Olması şart olan: Bir erkek, kendine ait bir hayatı ve kendisinden değişik konularla ilgilenen ve hobileri olan bir kadınla daha çok ilgilenirler. Bir ilişki içerisindeyken kendinizi kaybetmemeniz ve bir fert olduğunuzu katiyen unutmamanız çok çnemlidir.

  • Sofistike cinsel hayat

Bu candan mahrem zevklerin tüm numaralarını bilen tecrübeli seks tanrıçalarının, ilişkide olan adamların en mutlu adamlar olduğu yaygın bir efsanedir.

1503827001 227 erkekleri etkilemek icin yapilan 7 hata - “Erkek nasıl kadınlardan hoşlanır ?”

Olması şart olan: Cinsel uyum mutlu bir ilişki için çok ehemmiyetlidir, ancak vaziyet sofistike olmak konusunda  değildir. Erkekler en çok  takdir ettiği kadınlar cinsel uyum içerisinde oldukları, hassas,  cinsel ilişkiyi kullanmayan ve sevdikleri kişiye zevk verme arzusunda olan kadınlardır.

  • Alık gibi davranan kadınlar

Bir takım kadınlar, erkeklerin zeki kızları sevmediğini düşünürler. Bu yüzden, bir erkeğin dikkatini çekmek için, şağşal ve beceriksizmiş gibi davranarak natürel olmayan görüntüye sahip olurlar.

1503827001 542 erkekleri etkilemek icin yapilan 7 hata - “Erkek nasıl kadınlardan hoşlanır ?”

Olması şart olan: Kaliforniya Eyalet Üniversitesi’nde yapılan araştırmalara göre ahmak kadınlar, kaide olarak erkeklere kolay bir sebepten dolayı caziptir:

“ cinsel açıdan çok daha kolay ele geçirilebilir olmaları.”

Kuvvetli ciddi bir ilişki kurmak isteyen erkekler akıllı kadınlara yönelmektedir.

  • Aşırı Yoğun makyaj

Kimi kızlar, koyu makyaj yapmalarının, erkeklere daha cezbedici geldiğini  düşünürler.

1503827001 93 erkekleri etkilemek icin yapilan 7 hata - “Erkek nasıl kadınlardan hoşlanır ?”

Olması şart olan: Bir araştırmada hem erkek ve hem de kadın deneklere değişik şekilerde makyaj yapmışı kılarınz resimleri gösteriliyor ve görünüşleri ile ilgili fikirlerini paylaşmaları istenildi.

Hem  Erkek hem de  kadın deneklerin çoğu, çok az  makyaj yapan sade görünümlü kadınların daha cazip olduğunu oyladı

Kısaca özetlemek gerekirse; Bir erkekle güzel bir ilişki kurmak arzusunda iseniz kendinizi kaybetmeden kendi hudutlarınıza hakim, sade görünüşlü ,cinselliğini balanslı ve olması gereken yerde doğru biçimde kullanan ve akıllı bir kadın olarak hayatınızı sürdürmelisiniz.