11-17 EYLÜL 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

0
203
views

Evet KadınlarEvi.com sakinleri bu ilk yayınımız ve bundan sonra haftalık, aylık ve günlük burç yorumlarını sizler için derleyeceğiz. En popüler astoloji uzmanlarının yorumlarına sitemizden ulaşabileceksiniz. İlk yazımız haftalık yorum. İşte Haftalık burç yorumları sizlerle..

Burcunuza Özel Haftalık Burç Yorumları

koc burcu haftalik yorumu - 11-17 EYLÜL 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
KOÇ: Semanın bu hafta sizlere iletisi: Özünü Bilirsen Özürden Kurtulursun. Hacı Bektaş Veli
Bu hafta özel hayatınızda eş veyahut sevgilinizle ilişkinizi ya iyileştirecek ya da kangren olan meseleleri sonlandırıp yeni başlangıçlara yürüyeceksiniz. Hafta süresince İş ve eğitiminizle alakalı ehemmiyetli kararlarınızı 12 Mayıstan sonra vermeli ikazları dikkatlice değerlendirerek kendinizi geliştirmelisiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde ise yüzleşmeler geçmişte paylaşılan sırların ortaya dökülmesine ve zor vaziyette kalmanıza kapı aralayabilir sakin olmalı ve inatlaşmalara girmeden hareket etmelisiniz.  

boga burcu haftalik yorumu - 11-17 EYLÜL 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

BOĞA: Semanın bu hafta sizlere iletisi: Önce önemsemezIer, sonra güIerIer, sonra kıskanırIar, en nihayetinde ise yeniIirIer. Mahatma Gandhi

Hafta süresince yükselen enerjinizle kendinizi her vakitkinden  değişik ve özgün hissetmeye başlayacaksınız. Hayal gücünüzü işinize yansıtacak hedeflerinizi yükselteceksiniz. Hafta süresince iletişim ehemmiyet kazanmakta doğru yerde doğru vakitte yapacağınız iş birlikleri ile hayalleriniz gerçekleştirebilir hudutlarınızı aşarak büyük bir başarının MİMARI olabilirsiniz. Kendinize sezgilerinize kabiliyetlerinize güvenin ve yolunuza kararlılıkla devam edin. Özel hayatınızda ise saklı düşmanların yaşayacağı hayal kırıklılarına şahitlik edeceksiniz sevdiğinizle. Aşk inanç ve emek beraberliğinizi bir kale gibi geçilmez kılacak.

ikizler burcu haftalik yorumu - 11-17 EYLÜL 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

İKİZLER: Semanın bu hafta sizlere iletisi: Hayatta her zaman gerçekIeri müdafaa et! Takdir eden oImasa biIe, yüreğine hesap vermekten kurtuIursun.

Sema hafta boyunca sorumluluklarınızın müsaade ettiği ölçüde isteklerinizi gerçekleştirebileceğinize işaret etmekte ayaklarınız yere sağlam basmalı ve hayal gücünüzün oyunlarına aldanarak olması güç konuların peşinden gitme eğiliminizi kontrol altına almalısınız. Kendinizi kısıtlanmış ve zorlanmış hissedeceksiniz fakat, düşlerin gerçeklerinizden yükümlülüklerinizden uzaklaşmanıza kapı aralamasına müsaade etmeyin. İşinizi dikkate alın ve özen gösterin. Özel hayatınızda ise  eş ya da sevgilinizin sıhhat meseleleri ile kısa müddetli bir panik yaşayabilir ona karşı takındığınız baskıcı tavırlarınızdan dolayı yürek azabı çekebilirsiniz. Bu vaziyet hatalarınızı fark ederek ilişkinizi güçlendirmenizi sağlarken sizde kendinizi geliştirmenin güzelliklerini tecrübeleyeceksiniz.  

yengec burcu haftalik yorumu - 11-17 EYLÜL 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

YENGEÇ: Semanın bu hafta sizlere iletisi: Kimseye kirIi ayakIarıyIa, beynimde gezme fırsatı vermem. Mahatma Gandhi

Bu hafta işinizle alakalı konularda gerçekçi ve cesur davranın güvendiğiniz arkadaş ve arkadaşlarınızla duygularınızı fikirlerinizi kolayca anlatın. İşiniz gereği kısa mesafeli yolculuklar pozitif ve keyifli geçerken yeni insanlar tanıyabilir yeni fikirlerle kendi fikirlerinizi harmanlayarak meslek hayatınızda yeni ve istikrarlı bir sürecin içine girebilirsiniz.  Özel hayatınızda ise eş yada sevgilinizle duygusal konularda yaşanacak meselelere kapı aralayanları anlayabilmiş olmanın yansıması ile keyifli gelişmeler yaşayacak ona olan güveninizi tazelerken ilişkinize sahip çıkacak hususi hayatınızda hudutlarınızı belirleyerek ilişkinizde huzurunuzu kaçırmak için çabalayan 3ncü şahısların yumuşak görüntünüzün altında yatan sert savunmacı ve mücadeleci yapınızın ne denli kuvvetli olduğunu anlamalarını sağlayacaksınız.

aslan burcu haftalik yorumu - 11-17 EYLÜL 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

ASLAN: Semanın bu hafta sizlere iletisi: Zayıf insanIar affedemezIer. Bağışlamak güçIüIere has bir özeIIiktir. Mahatma Gandhi 

Bu hafta iş ve arkadaşlık ilişkilerinize kıskançlıklar damgasını vurabilir. Kendi kararlarınızı sahiplenme duygunuzun gücü iş hayatınızda başarıya dönünce rahatsızlıklar gün yüzüne çıkabilir ve kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz sizlere teklifim sizi yolunuzdan etmeye çalışacak her şeye ve herkese karşı tavrınızı ortaya koyun ve kimsenin sizin üzerinde kıskançlık ve iğneleyici sözleri ile tesirli olamayacaklarını anlamalarını sağlayın ters takdirde bu kişiler sizi belki yolunuzdan edemeyecek fakat enerjinizi düşürmeyi muvaffak olacaklardır. Özel hayatınızda ise eşinizle aitiz büyük bir çıkmaza girebilir bencilce tavırları ve daimi kendi isteklerinin yerine getirilmediğini dile getirmesi ilişkinizle alakalı ciddi kararlar almanıza kapı aralayabilir. Bitmesi şart olan bir kısır döngüyü uzatmak yalnızca sizi yoracak ve güzelliklerle taçlanabilecek vakiti kendinizden çalmanızı neden olacaktır.

basak burcu haftalik yorumu - 11-17 EYLÜL 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

BAŞAK: Semanın bu hafta sizlere iletisi: Sevmek; güzel birinde aşkı aramak değil. O kişide, bilmediğin bir vaktin beklenmedik bir hatıranda, kendini bulmaktır. Dostoyevski

Bu hafta, Aşk ve romantizm, güzellikler, ilişkiler sizler için son derece keyifli bir hal alacaktır. Unuttuğunuz yabancısı olduğunuz duygu ve arzuları uyandıracak o özel insanla yollarınız kesişebilir ve bir anda hayatın size sunacağı büyük bir sürprizin kahrmanı olabilirsiniz. İş hayatınızda da    yaratıcılığınızı ön tasarıya çıkarmanız gayret göstermeniz şart olan bir haftadasınız kendinize güvenin ve varlığınızı etrafınıza hissettirin. Bu hafta dikkat faktörüz gereken en önemli konu harcamalarınız gelirlerinizde hatırı sayılır bir artış yaşayabilirsiniz. Bu durum harcama eğiliminizi harekete geçirebilir ve gereksiz harcamalarda bulunarak ilerleyen günlerde kendinizi sıkıntıya sokabilirsiniz dikkatli davranın.  

terazi burcu haftalik yorumu - 11-17 EYLÜL 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
TERAZİ: Semanın bu hafta sizlere iletisi: SevgiIi dediğin güzeIIiğiyIe seni kendine aşık eden değiI, Sana kendin oIabiIme talihini verendir. Che Guevara
Haftanın ilk günleri sağlığınız hassasiyet kazanmakta. Yemek yeme alışkanlığınızı kontrol altına almalı ve yemek saatlerinizi belirli bir rutine oturmalısınız. Aksi halde gıda zehirlenmeleri ve gece yarısı yemek yeme alışkanlığınızın yansıması ile mide ve bağırsaklarınızla alakalı rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda ise iş birlikleri ve fikir alışverişleri krizleri yöneterek çözüme kavuşturabilmenizi sağlayacaktır. Haftanın ilerleyen günleri ile yaptıklarınız takdir gördüğü gibi aylığınızda hatırı sayılır bir artış yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızda ise kendi kendinize yaptığınız serzenişi beraber olduğunuz insanla paylaşmak rahatsızlıklarınızı ortadan kaldırırken birbirinizi daha iyi anlayarak yardımcı olmanızı sağlayacaktır. Sizlere teklifim eş veyahut sevgilinize vakit ayırın konuşun onu anlamaya çalışırken ona verdiğiniz ehemmiyet ve sevgiyi de açıkça ifade edin ve beraber mesut olmanın yollarını arayın.

akrep burcu haftalik yorumu - 11-17 EYLÜL 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

AKREP: Semanın bu hafta sizlere iletisi: AsIanIarn suskun kaIdığı yerIerde, kuşIar kartaIIar voIta atar; Fakat biImezIer ki asIan o sesszIiği bozarsa, kıyamet kopar.

Haftanın ilk gününden itibaren iş hayatınızda yaşanacak değişimlerle karşı karşıya kalabilir sorumluluklarınıza bir yenisinin ilave etmesi ile tasarılama yapmakta zorlanabilirsiniz. Sizlere teklifim güvendiğiniz kendinize yakın hissettiğiniz kişilerle görev bölümü yapmayı deneyin ve yükselen tempo ve sorumlulukların neticeninde parasal içsel kazançlı çıkacağınızı bilerek hareket edin. Ortaklıkları olan Akrepler bu hafta karlı yatırımlar gerçekleştirebilir uzun müddettir devam eden hukuki bir meselesi zaferle sonuçlandırabilirsiniz. Özel hayatınızda ise  Sevdiğiniz eş veyahut sevgiliyi kıskanmak tatlı bir duygu olarak içinizi sarabilir bu vaziyet karşı tarafın sevildiğini hissettirdiği ölçüde ilişkinizi renklendirecektir. Aşırıya gittiğiniz takdirde yolunda giden bir beraberliği kuşku şüphe gibi kötücül duygularla hırpalayarak yaralayabilirsiniz. Dikkatli ve duyarlı davranın pişmanlıklar yaşamak istemiyorsanız güven aşk ve sevginin gücünün rüzgarına kapılarak hareket edin.

 

yay burcu haftalik yorumu - 11-17 EYLÜL 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

YAY: Semanın bu hafta sizlere iletisi: Peşinden gidecek cesaretin varsa, bütün hayaller gerçek oIabiIir!

Bu hafta iş yada eğitiminiz gereği yapacağınız yolculuklar hayatınıza bambaşka manalar yükleyebilir ve kendinizi büyük bir değişim sürecinin baş rolünde bulabilirsiniz. Sema  gelişmeniz olgunlaşmanız yenilenmeniz için bir sürpriz hazırlıyordur belki de sizlere. Yeter ki farkına varın ve akışa ayak uydurarak ilerleyin. Özel hayatınızda eş veyahut sevgilinizle uzun vakittir yapmak isteyip yapamadığınız tatil tasarınızı hafta sonuna doğru elinize geçecek bir fırsatla gerçekleştirebilir iş stresinizi üzerinizden atarak birbirinizle olmanın keyfini güzelliklerini tecrübeleyebilirsiniz. Bekar Yay’lar yolculuklar kalbinizin kral veyahut kraliçesi olacak hayat arkadaşınızla yollarınızı birleştirebilir.

oglak burcu haftalik yorumu - 11-17 EYLÜL 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

OĞLAK: Semanın bu hafta sizlere iletisi: Şayet sahiden duyan kuIakIara sahipsek, Yaradan bize kendi diIimizde sesIenir. Mahatma Gandhi

Sema bu hafta boyunca kendinizi duygusal tinsel ve bedensel olarak yenileyeceğiniz düşüncelerinizi iyileştirerek hayat emelinizin algısının farkına varacağınız gelişmeleri müjdeliyor sizlere. İş hayatınızda uzun süren yılgınlık duygunuzdan uzaklaşıyor ve  kazanmaya hazır dinamik bir ruh haline bürünüyorsunuz. Tasarılarınızı yapın sisteminizi oturtun ve harekete geçin. Özel yaşamınızda ise Sevdiğiniz insana sevginizi tüm yalınlığıyla ifade edip mutluluk ve uyumu sağlayacak ve ilişkinizi çok daha sağlam temellerle güçlendireceğiniz keyifli ve bir o kadar özel bir haftadasınız. Bekar Oğlaklar sizlerde hafta boyunca sosyal olmalı ve talihin sizi bulması hayallerini bir yana bırakıp kendi talihinizi yaratmak için bir şeyler yapmalısınız. Siz bir adım atın hayat sizi isteğiniz noktaya götürecektir.   

kova burcu haftalik yorumu - 11-17 EYLÜL 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOVA: Semanın bu hafta sizlere iletisi: Hayat bir imtihandır ama diğer imtihanlara pek benzemez; bazen yaptığın bir yanlış, tüm doğrularını götürebilir. Dostoyevski

Bu hafta duygusal konularda hassasiyetleriniz oldukça yüksek olabilir bu durum sizi melankolik bir ruh haline büründürerek kötümser sevilmeyen güvendiğiniz insanlar tarafından suiistimal edildiğiniz düşüncesine kapılmanıza kapı aralayabilir. YAPMAYIN! Kurguladıklarınızla sevdiklerinize ve sizi seven insanlara haksızlık ederek hem kendinizi hem onları mutsuzluk kuyusunun içine itmeyin. Sizlere teklifim bir an için gözlerinizi kapatın ve tüm negatif düşüncelerinizi gürül gürül akan bir şelalenin serin sularına bırakın. Egonuzu kızgınlık ve kırgınlığınızı o eşsiz gümüş taneleri suyun enerjisi ile ardınızda bırakın ve arının. Bunu yaptığınız anda kendinizi bulacak doğruların farkına vararak mesut olup mutluluğun peşinde yürümeye başlayacaksınız.  İşinizle alakalı konularda beklenmedik gecikmeler mevzubahis olabilir Çarşamba gününden itibaren her şey yoluna girmeye başlayacaktır siz yeter ki sabırlı davranın ve sabırsızlıkla hareket etmeyin.

balik burcu haftalik yorumu - 11-17 EYLÜL 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

BALIK: Semanın bu hafta sizlere iletisi: Mert oI, yürekIi oI. UsuI biI, adap biI, hudut biI. Şeyh Edebali

Hafta boyunca işinizle alakalı konularda kararlı tavırlarınız mesuliyet alma cesaretiniz birlikte çalıştığınız kişileri şaşırtacağı gibi size hayranlık duymalarını ve iş birlikleri önerilerinde bulunmalarını sağlayacaktır. Sizlere teklifim içinize sinmeyen aklınıza yatmayan hiç projenin içinde bulunmamanız. İnancınızdan aldığınız güçle maddi manevi kazançlı çıkmayı muvaffak olacağınız bu süreçte kararlı olun ve yapacağınızdan emin olduğunuz her konuda güçlü adımlar atmaktan çekinmeden hareket edin. Özel yaşamınızda ise size yaşatılanı yaşayanların söylemlerine kulaklarınızı tıkayın ve yeni başlangıçlara yol alın.  Bir gün evvel dündür bugün yeni bir şeyler yapmak gerekli ilkesi ile hareket edip ruhunuzu zenginleştirip mutlu edecek gelişmelerin içinde bulunmaya bakın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here