14 – 20 Ağustos 2017 haftalık burç yorumları

0
48
views

 

KOÇ:
Sosyal yaşantı sizin için önemli. Çevrenize hakim olmak isteyebilirsiniz. Yakınlarınızla haberleşmek için girişimlerde bulunacaksınız. Her konuda kendinize yetebilen yapınız göz dolduruyor.
Duygusal konularda beklediğiniz şartların gelişmesi biraz da sizin davranış biçiminizle ilgili gelişiyor. Sıra dışı konuşmalar ilginizi çekse de, olayların fazla içinde bulunmak istemiyorsunuz.

BOĞA:
Ailenizle ilgili konulara kayıtsız kalamayacağınız bir hafta olmasına rağmen, çevresel koşullarınızı ön planda tutmak isteyeceksiniz. İşinizle ilgili bazı stratejik noktaları iyi belirliyorsunuz. Sosyal yapınızın getirdiği avantajları kullanmak için, önünüzde fırsatlar var. Ayrıntılara dikkat etmelisiniz. Duygusal konularda mistik davranışlar içindesiniz. Ağır yiyeceklerden uzak kalmalısınız.

İKİZLER:
İsteklerinizde fazla inatçı bir tablo çiziyorsunuz. Enerjinizi istediğiniz konular üzerinde rahat bir şekilde kullanacaksınız. Mesleki konumunuzun size sağlayacağı avantajlardan faydalanmalısınız. Ailenize karşı derin duygular içindesiniz. Her sorunlarını yüklenmenize karşın, bazen karşılık alamıyorsunuz. Bu hafta, olağanüstü işler peşinde koşarken hayallerin yönlendirmesine izin vermelisiniz.
YENGEÇ:
Ağustos ayı sizi duygusal açıdan zorlamaya devam ediyor. Devam eden Merkür gerilmesi ve 21 Ağustos Güneş tutulması hayatınızda size hizmet etmeyen duygu ve kişilerden arınmanız konusunda destek oluyor. Gerçekleşen olaylar içinde olupta bir adım geri atmalı ve olaylara objektif bakmalısınız.

ASLAN:
Duygusal konularda fikir yürütmekten kaçınmalısınız. Fevri davranışlarınızla, çevrenize yanlış örnek olabilirsiniz. Partnerinizden beklediğiniz ilgiyi akşam saatlerinde göreceksiniz. Partnerinizin değişen duyguları sizi rahatsız edebilir. Fakat aynı düşüncede olmanızın güç olacağını siz de biliyorsunuz. Dengeli olduğunuz zaman yaşamınızda çok daha başarılı oluyorsunuz.

BAŞAK:

Kafanız yoğun olduğu zaman çevrenize kayıtsız kalabiliyorsunuz. Pazartesi günü, sıra dışı düşünceler içindesiniz. Herkesin sorumluluğunu yüklenerek, isteklerinizi içinizde saklamak zorunda kalıyorsunuz.Kapasitenizin üzerinde çaba sarf etmeniz gereken bir hafta. Maddi konularda beklemediğiniz anlarda uğrayabileceğiniz olumsuzluklar, sizi tedirgin ediyor. Duygusal ve hızlı kararlar alıyorsunuz.

TERAZİ:
Kendinizi farklı hissediyorsunuz. Çevrenizde güçlü dostlarınızın destekleriyle gerçekleştireceğiniz çalışmalar, sizi memnun edecek. Bazı yenilikler geleneksel yapınızı zorlayabilir.Duygusal ilişkilerinizde, “mantığın çizdiği yol tartışılmaz” prensiplerinizi biraz yumuşatabilseniz, yenilendiğinizi hissedeceksiniz ve bu size yepyeni bir yaşam gücü sağlayacak.

AKREP:

Bu hafta, Ay arkadaşlık evinizde ilerliyor. Düşüncelerinizi kendinize saklamak isterken, içsel öfkelerinizi açığa çıkarabilirsiniz. İşinizi ısrarcılığınızla ve konuya olan hakimiyetinizle sonuçlandıracaksınız.Geçmiş olayları konuşmaktan zevk alacağınız bir hafta. Uzak yollardan gelecek sürpriz haberler karşısında keyifli bir hafta yaşayabilirsiniz. Evinizdeki eski eşyaları gözden geçirmeli veya yenilemelisiniz.

YAY:
Duygusal anlamda yoğun bir hafta yaşayacaksınız. İsteklerinizi gemlemek zorunda kalmak sizi gergin yapıyor. Düşünce gücünüz yüksek. Olayları fazla irdeliyorsunuz. Tartışmalardan uzak kalmalısınız.Ay’dan olumlu etkiler alıyorsunuz. İkili ilişkilerde karşı tarafın şartlarını kendi düşüncelerinizle birleştirmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu  kendinize zaman ayırmalı ve iç sesinizi dinlemelisiniz.

OĞLAK:

Bu hafta, duygusal konularda aşırıya kaçabilirsiniz. Geleneksel yapınızın dışına kayarak kaçamak yapabilirsiniz. Sürekli kendinizi denetlemekten bıktınız. Maddi kaynaklarınızı gözden geçirmelisiniz.Perşembe günü maddi beklentileriniz yüksek. Farklı taraflarınızı her zaman ortaya çıkarmak istemiyorsunuz ve çekimser davranışlarla kişileri istemeden yanıltabiliyorsunuz. Daha atak olmayı deneyin.

KOVA:

Bu hafta, karşıt düşünce içinde olanlar, sizi ikna etme konusunda oldukça başarılılar. Pazartesi günü , her şeyinizle haftaya damganızı vurabilirsiniz. Duygularınızda hiçbir şekilde sınır tanımıyorsunuz.Koşullardan şikayet etmek yerine renkli hale getirmek sizin elinizde. Ay’ın konumu, romantik anlar yaşmanıza neden olacak. Duygusal ilişkilerde yaşadığınız hayal kırıklıkların üstesinden gelebiliyorsunuz.

BALIK:
İş ilişkilerinizde kişiliğinizin ön planda olmasına özen göstermenize rağmen, kimseyi kırmadan, insanları kaynaştırmak adına bazı organizasyonlar yapıyorsunuz. Pazartesi günü, enerjiniz çok güçlü. Bu hafta, olumlu duygular içindesiniz. Sizi mutlu edecek haberlerin yolda olduğunu müjdeleyebiliriz. Aşk yaşantınız canlanıyor. Çalıştığınız kişilerle aranızdaki uyum güçleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here