18-24 EYLÜL 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

0
121
views

Evet KadınlarEvi.com sakinleri bu ilk yayınımız ve bundan sonra haftalık, aylık ve günlük burç yorumlarını sizler için derleyeceğiz. En popüler astoloji uzmanlarının yorumlarına sitemizden ulaşabileceksiniz. İlk yazımız haftalık yorum. İşte Haftalık burç yorumları sizlerle..

Burcunuza Özel Haftalık Burç Yorumları

koc burcu haftalik yorumu - 18-24 EYLÜL 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
Parasal konularda yeni fırsatlar görülebilir. Sanatla ilişkili alanlarda kazanç getiren yaratıcı fikirler aklınıza gelebilir. Özellikle bu hafta özgüveniniz yüksek ve yeni girişimlere açıksınız. Projeler ve planlar uygulamaya sokulabilir. 22 Nisan’da ödemeler, banka hesapları, bütçeniz ya da alacak-verecek konularında dikkatli olmanız gerekiyor. Öte yandan kısa süreli flörtler de söz konusu olabilir.

boga burcu haftalik yorumu - 18-24 EYLÜL 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bugünlerde beklenmedik destek ve yardımlar sizi sevindirebilir. İlişkilerinize dair uzun vadeli planlar yapabilirsiniz. Ancak sizden de bu anlamda bazı karşılıklar beklendiğini de unutmamalısınız. 22 Nisan dolunayı, evliliğiniz, iş birlikleriniz veya ortaklıklarınızla ilgili konularda sonlanma veya sonuçlanma enerjilerini beraberinde getirebilir. Yaşayabileceğiniz stresli durumların yanında,yeni ya da mevcut ilişkileri etkileyecek ani gelişmeler, teklifler,davetler ve heyecan verici durumlar söz konusu olabilir.

ikizler burcu haftalik yorumu - 18-24 EYLÜL 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bu hafta yeni hobilere ilgi duyabilir ve bu yönde kurslar, dersler, kitaplar veya seminerlere katılarak yeni şeyler öğrenebilirsiniz. 22 Nisan dolunayında hassas diyaloglar yaşanabilir. İş hayatınızda, birlikte çalıştığınız kişileri veya iş yerinizi ilgilendiren olayların ön planda olması hassas diyalogların yaşanmasına neden olabilir. Bazı işlerinizi tamamlayabilir ve tamamlanan projeler nedeniyle rahatlayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konularda aradığınız cevapları bulabilir ve kolayca sonuca varabilirsiniz. Aşk hayatınızı veya sosyal yaşamınızı ilgilendiren konularda geçici hassasiyetler oluşabilir ancak sürpriz ilişkiler veya var olan ilişkilerde yaşanacak sürprizler daha fazla ağır basıyor!

yengec burcu haftalik yorumu - 18-24 EYLÜL 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Sağlığınızı ihmal etmemeniz gereken günlerdesiniz. 22 Nisan civarında, sizin için önemli olan uzun süreli ortaklıklarınız veya ilişkilerinizden bazıları ile ilgili sorunlar yaşanabilir. Aşk hayatınızda birtakım konularda sonuca varabilir, ve ilişkinizi bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz. Eğlenceli seyahatler yapabilirsiniz. İlginç kişilerle tanışmanız ve yeni aşklar söz konusu olabilir.

aslan burcu haftalik yorumu - 18-24 EYLÜL 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bugünlerde, çevrenizdeki saygın kişilerle keyifli planlar yapabilir, bu sayede kafanızdaki planları gerçekleştirebilir ve kendinizi kanıtlayabilme fırsatı elde edebilirsiniz. Yeni teklifler söz konusu olabilir veya üzerinde yoğunlaştığınız bir işi maddi kazanca çevrilebilirsiniz. Çevrenizde kıskanç gözler hissedebilirsiniz. 22 Nisan civarında etkisini hissedebileceğiniz sonuçlanma enerjisi ile evinizi veya ailenizi ilgilendiren konulara yoğunlaşmanız söz konusu olabilir. Yeni aşklar ya da var olan ilişkilerde yenilikler gerçekleşebilir.

basak burcu haftalik yorumu - 18-24 EYLÜL 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

terazi burcu haftalik yorumu - 18-24 EYLÜL 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
Şu sıralar, yaratıcı fikirlerinize katkıda bulunmak isteyenler olabilir. Ancak, ortak olarak yürütülen işler hoşunuza gitmeyebilir. 19 Nisan civarında özel ilişkilerde zorluklar yaşanabilir. 22 Nisan dolunayı ise parasal konularda önemli gelişmeleri içeriyor. Alacak-verecek işleriyle meşgul olabilirsiniz. Öte yandan ikili ilişkilerde sürpriz olaylar, canlanmalar söz konusu olabilir.

akrep burcu haftalik yorumu - 18-24 EYLÜL 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bugünlerde, size söylenen sırları ya da övgüleri kendinize saklamanız iyi olabilir. Diyaloglarınızda sakin ve soğukkanlı olmaya özen gösterin. 22 Nisan dolunayı hayatınızla ilgili kritik kararları işaret ediyor. Önem verdiğiniz pek çok konuda olumlu gelişmeler gözleniyor. Belli başlı konularda tek başınıza hareket etmek isteyebilirsiniz. Özel hayatınız ya da partnerinizle olan ilişkiniz hareket kazanıyor. Yeni bir çevre edinebilirsiniz ya da bu çevreyle eğlence vakit geçirebilirsiniz. Parlak fikirlerinizle insanların beğenisini ve takdirini kazanabilirsiniz.

yay burcu haftalik yorumu - 18-24 EYLÜL 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bu hafta, etrafınızın artan sorunlarıyla meşgul olmak durumunda kalabilirsiniz. Size önemsiz gelse de, diğerleri için önemli olabilir. 22 Nisan dolunayı işle ilgili bazı başlıkları gün yüzüne çıkarabilir. Mevcut sorunların altında yatan nedenleri fark edebilirsiniz. Bir taraftan da sağlığınıza önem ve özen göstermeniz gerekiyor. Aynı zamanda yeni kişilere ilgi duyabilirsiniz. Ev yaşantınızla ilgili konular önem kazanıyor.

oglak burcu haftalik yorumu - 18-24 EYLÜL 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Aşk hayatınız, hobileriniz, yaratıcılık gerektiren işleriniz ve çocuklarınızla ilgili konuların ön planda olduğu bu hafta bazı ilişkilerinizde gerilimler yaşayabilirsiniz. Evinizde arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, yeni kişilerle tanışabilir ve yeni kişilere ilgi duyabilirsiniz. Eğlenceli diyaloglar dolunay sonrası sizi bekliyor.
 

kova burcu haftalik yorumu - 18-24 EYLÜL 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bugünlerde, eviniz ve ailenizle ilgili konularda daha fazla yoğunlaşmanız gerekebilir. 22 Nisan dolunayı, kariyerinizi, imajınızı veya ait olduğunuz topluluklardaki duruşunuzu ilgilendiren alanlarda hassasiyetler yaratabilir ve beklenmedik durumların meydana gelmesine neden olabilir. Yaratıcılık gerektiren işlerinizdeki başarınızla göz doldurabilirsiniz. Geçmiş çalışmalarınızın meyvelerini toplayabilirsiniz.

balik burcu haftalik yorumu - 18-24 EYLÜL 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Haftanın ilk günlerinde sakinliğinizi korumanız ve mümkün olduğunca tartışmalardan kaçınmanız yararınıza olacaktır. 21 Nisan civarında rutininizin dışına çıkarak farklı şeyler denemek ve değişik yerlere gitmek isteyebilirsiniz. Yabancılarla ilişkiler, uluslararası konular, eğitim, hukuk, seyahatler, bilişim, ulaştırma ve dış ticaret ile ilgili konularda sonlanma ve sonuçlanma enerjileri mevcut. Toplu ödemeler söz konusu olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here