Saatlerin Anlamları

İster batıl olsun ister gerçek bütün dünyada insanlar kimi mistik iletilere inanıyor. Bu iletilerden son zamanda en moda olanı ise çift saatler. Saatlerin manası, dijital ekranda yer alan saat ve dakika ikonlarının birbiri ile aynı olduğu anlarda bunun bir şeyler dile getirmesi vaziyeti çift saatlerin manasını belirtiyor.

Günün rastgele bir hatıranda gözünüz saate kaydığında art arda aynı sayıları görebilirsiniz. Peki, bu vaziyet evrenden gelen bir ileti mı? O an saate bakmaya sizi iten ikinci bir kişinin enerjisi olabilir mi? İşte saat manaları tam bu sırada devreye giriyor. Saatlerin manası olması astrolojik bir temele dayanıyor. Ekranda görünen sayılar kişiye bir şeyler anlatıyor. Mesela sizi düşünen biri olduğunu, sizi özleyen biri olduğunu veya tam o anda sizinle beraber aynı saate eşit gelip bunun bir manası olup olmadığını düşünen özel bir insanın varlığını çift saatlerin mananına bakarak öğrenebilmek olası. Elbette ilmi bir temele dayanmasa da düşüncenin gücü, enerjiler ve yazgı insanoğlunun en temel inançları arasında bulunduğundan saat manalarının var olmadığını öne sürmek de zorlaşıyor.

Saatlerin Manaları

Saat manası bir hayli kişi için son derece ehemmiyetli. Her şey gibi sıfırdan başlayan gün ile beraber iki aynı sayı her yan yana geldiğinde değişik bir iletisi iletiyor. Saatlerin manaları da gün içerisinde çeşitlilik gösteriyor. Baktığınız saat içinde gördüğünüz sayılar size bir şeyler söylüyor. Şayet saatlerin yan yana geldiklerinden ne anlattıklarını biliyorsanız gün içinde bir dakikalık mutlulukları yakalayarak yaşayabilirsiniz. Her şeyde olduğu gibi saatlerin manaları da güzel iletiler verdiğinde kötü giden bir hatıran güzelleşmesine kapı aralayabiliyor.

Çift saatlerin manası her saat için farklıdır. 00.00’da başlayan yeni bir gün ile her saat içinde yan yana gelen rakamlar iyi kötü bir hayli şey anlatır. Saat mananına bakarak elbette gelecek görülemez ancak o an içinde yaşanan veya birkaç vakit sonra yaşanacak konu ile ilgili tahminler yapılabilir. İnananların büyük çoğunluğu saatlerin manaları ile ilgili son derece pozitif tecrübelere sahip. Saat manalarına inanmak için elde net ispat eder bulunmuyor olsa da bir an için kendinize umut verecek bir şeyi düşünmenin kimseye zararı yok. Bu yüzden kendinizi çaresiz hissettiğiniz bir anda çift saatlerin mananına dikkat kesilerek hayata konusunda ufak bir güzellik yakalayabilirsiniz. Saatlerin mananına bakarak bir an için dahi iyi hissetmek size çok şey katabilir.

leave a comment

Create AccountLog In Your Account