Patlıcan moru saç rengi kimlere yakışır

1
178
views

Bir hayli kadın hayatı süresince değişik saç modelleri tecrübe etmiştir. Saç modelleri seçerken yüz tiplerine ve ten renklerine en uygun olan saç renkleri aramıştır. Kimi bayanlar da yakışmayacağını düşünerek saç boyası yapmaktan vazgeçmiştir.

Patlıcan Moru Hangi Tenlere Uyum Sağlar?

Patlıcan moru renk en çok açık olan tenlere uyum sağlamaktadır. Koyu ten rengine sahip olan kişiler patlıcan moru rengini tecrübe ederken dikkatli olmalıdır.

Bu rengin bakım gerektirdiğini bilmelidirler zira bu renk koyu tenlilerde siyaha dönük olur ten rengini fazla belli etmez fakat açık tenlilerde patlıcan mor rengi daha açık ve daha güzel görünür bu saçlar karanlık ortamda siyaha döndüğü bilinmektedir

patlican-moru-hangi-tenlere-uyum-saglar
Patlıcan Moru Hangi Tenlere Uyum Sağlar

Patlıcan Moru Saç Rengi Kime Yakışır?

Patlıcan moru saç rengi açık tene sahip olan kadınlara yakışabilir demiştik ten rengi ehemmiyetli olmasına karşın saç kesimi uzunluğu ehemmiyetlidir patlıcan moru saç modellerine bakarken bunlara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Patlıcan morunun daha çok uyum sağlayacak yüz tipleri sıralamak gerekirse oval veyahut üçgen yüz tipleri sahip olan kişiler saç rengi uygundur. Saçlar bir bayanın en güzel aksesuarıdır bu yüzden saç modelleri ve saç renklerini seçerken dikkat etmeli ten cilt renginize uygun modeller seçmelisiniz.

patlican-moru-sac-rengi-kimlere-yakisir
Patlıcan Moru Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Patlıcan Moru Saç Modelleri Seçerken

Çeşitli modeller ve çeşitli videolar sosyal medya üzerinde yayınlanmıştır. Bir hayli güzellik uzmanları hem saç boyası hem de saç kesimi konuda ipuçları vermektedir Saç modelleri seçerken ten, saç yapınıza uygun olan modelleri seçenek ediniz, pişman olacağınız modellerden uzak durunuz.
patlican-moru-sac-modelleri-7patlican-moru-sac-modelleri-8patlican-moru-sac-modelleri-9patlican-moru-sac-modelleripatlican-moru-sac-modelleri-2patlican-moru-sac-modelleri-3patlican-moru-sac-modelleri-4patlican-moru-sac-modelleri-6
patlican-moru-sac-modelleri-5

Patlıcan Moru Saç Modelini Hangi Yaşlar Uygun

Patlıcan mor saç modeli son zamanlarda 18-27 yaş arası bayanlarda sıkça görünmektedir. Bunun dışında olgun bayanların da tercihleri arasında yerini almaktadır. 30 yaş üzeri bayanların saç tipine bağlı olarak oldukça yakıştırdığımız tanınmış kişiler de mevcut.

patlican-moru-sac-modelleri-hangi-matemlere-uygun

Patlıcan Mor Hangi Saç Tiplerine Uygundur?

Kıvırcık saçlarda daha canlı durmaktadır. Ancak bu vaziyet diğer saç tiplerine uygun değildir manası taşımamaktadır.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here