Yeliz Yeşilmen: Bu felaketler terör, sapıklık ve tecavüzler için bir ikaz!

Oyuncu Yeliz Yeşilmen, Instagram hesabından kızı Asya ile namaz kılarken çekilmiş bir resmini paylaştı.
Yeliz Yeşilmen, Ali Uğur Akbaş ile yaptığı evlilik sonrası eski yaşantısını değiştirerek sanki bu sektörden elini eteğini çekti.

Zaman zaman bir takım televizyon programlarına katılan Yeliz Yeşilmen sosyal medya hesabını da aktif olarak kullanan isimlerden.

Yeşilmen’in son paylaşımı ise namaz kılarken çekilmiş bir resim oldu.  Yeliz Yeşilmen’in kırmızı ojeli tırnakları da dikkat çekti.
İŞTE YELİZ YEŞİLMEN’İN O PAYLAŞIMI

Kızı Asya ile birlikte görülen Yeşilmen resmin altına şunları yazdı:

”Yer gök dua üstüne kurulu. Biz kızımla beraber abdest aldık 2 rekat namaz kıldık ve her zaman olduğu gibi yüce yaradana sığındık. İyi ki inançlıyım şükürler olsun. İnancım olmadan soluk alamam. Sürekli dilimde dualarım var. Gezerken, yemek yerken, yüzerken, yatarken. Bu doğanın insanlardan intikam aldığı zor günlerde yapacak hiçbir şey yok. Tek şey tabi ki yakarmak, düzgün yaşamak. Yalandan, dolandan, gıybetten uzak. Alnımızda ne yazılı ise onu yaşarız. Nereye kaçarsak kaçalım alnımızda ne yazıyorsa o.

Son yıllar zor geçiyor terör, afetler, sapıklıklar, tecavüzler vs. Eh arada bi ikaz olmalı ki insanlar kendine gelsin. Kimse parayla imanın kimde olduğunu bilemez.  En korkuncu günah almak birini boş yere yargılamak. Bu günümüzde sıkça yapılan hata. Evet dört dörtlük değiliz belki lakin kendi adıma şunu söylerim inancım bana yeter. Geçmiş olsun Bodrum ve geçmiş olsun İstanbul. Bol dua edip çocuklarımıza da öğretelim lütfen. İyi geceler”

leave a comment

Create AccountLog In Your Account